שם הפורום: SKI TOURING
על הפורום:
Ski touring, backcountry skiing, freeride skiing הפורום פונה לחובבי ה ALPINE SKI שמחפשים חופשות סקי שונות: גולשי FREERIDE, BACKOUNTRY, SKI TOURING במידה ואתם רוצים מידע או לחפש שותפים הגעתם למקום הנכון.
חזרה לאתר         הודעה חדשה         חזרה לפורום
נושא עונת סקי 2018 בפתח מה מומלץ לעשות:
מחבר עמי אלמוג

23/9/2017 12:57
עונת סקי 2018 בפתח מה מומלץ לעשות:
מעונה לעונה אנו נוכחים לבעיות שלג, במידה והנך חובב נלהב של שלג בתולי ואיכותי המלצתי להמתין ולבוק את מצב השלג בסמוך למועד הנסיעה.
אומנם קשה לארגן חופשה ברגע האחרון אבל מצד שני לחופשה הנ"ל יש יתרונות רבים.
המתנה של אותם גולשים מנוסים רבים תגרום ללא ספק לירידה של מחירי הטיסות ולדעתי גם למחירי החבילות לכל אלה אשר לא אוהבים לארגן לבד החופשה, מה שלדעתי בכלל עדיף.
רכישת חבילות קיימות רק מחזקת את כוחן של החברות שמשווקות חופשות סקי ומקנה להם יכולת שליטה מלאה במחירי חופשות סקי ובמחירי הטיסות ליעדי הסקי בחורף. אותן חברות אינן מעוניינות להוזיל לגולש את המחירים נהפוך הוא הנכון על ידי שליטה מלאה בענף הן מעלות המחירים מדי עונה.
שנים רבות ארגנתי חופשות סקי DIY במחירים מצחיקים ליעדים רבים למי שבאמת חיפש חופשת סקי ולא חיפש "מלון" ברמה מסוימת, מי שבאמת אוהב לגלוש ולהנות מחופשת סקי אמיתית המלון הוא לא המטרה בחופשה זו.
במידה וגולשים רבים ימתינו ויבדקו את מצב השלג בסמוך למעד הנסיעה הדבר יחייב את אותן החברות להוריד מחירים ומבלי לציין חברות מסוימות המחירים ירדו במהלך השנים עד 50% מהמחיר שהוצע בתחילה.
אז במידה והנך באמת גולש אמיתי ולא מתחיל שמבחינתו מסלול 1 או 2 יספיק ל"חופשת סקי" המלצתי להמתין ולא לרכוש חבילות סקי מראש.

שלכם הגולש
עמי אלמוג


הוספת תגובה חדשה

שם:
 
כתובת דוא"ל:
 
נושא:
 
תוכן ההודעה:

לא מצליח לקרוא? שנה מספר.
* קוד אימות: - העתק קוד:
ניהול פורום | בחסות: יצירת פורום בחינם