שם הפורום: טיולי אופנועים
על הפורום:
שלום לכולם, לכול מי שרוצה לארגן טיול אופנועים מוזמן להציע.
חזרה לאתר         הודעה חדשה         חזרה לפורום
נושא סוזוקי GSR לאחר שנה ו 23,000 ק"מ
מחבר עמי אלמוג

16/4/2018 16:00
סוזוקי GSR 750 תובנות לאחר 23,000 ק"מ ומעל שנה רכיבה מהנה ומלאה בחוויות.
דעתי לא השתנתה הרבה לאחר 11,000 ק"מ ושבעה חודשים שנוספו מכתיבתי הקודמת אבל ישנם כמה דברים שמומלץ וצריך לדעת ואולי אפילו לנסות לשפר.
מראות תפקידן לתת לנו הצצה לעולם שמאחורינו שהרבה פעמיים חשוב לא פחות ממה שנמצא מלפנינו, לצערי המראות יותר הראו את כתפי שהן לא רחבות במיוחד מאשר את הנעשה מאחור, בנוסף חיבורם המורכב מ 2 הברגות 1 הפוכה גרמו לי לתסכול ולבסוף פשוט לוותר בכלל על המראות המקוריות לטובת מראות צדדיות פשוטות שנתנו תצפית רחבה יותר על הנעשה מאחור.
הלו סוזוקי האם כול כך קשה ליצור מראות פשוטות ויעילות? אשמח לייעץ :-)
הברגות, לצערי נוכחתי לגלות שההברגות בחלק מהחיבורים באופנוע עדינים במיוחד ולאחר פירוק חד פעמי והרכבת מכסה השרשרת נהרסה 1 ההברגות, לשמחתי החברה בארץ הצליחה לתקן וליצור הברגה חדשה, אך מדוע מתחילה ליצור הברגות עדינות כול כך?
גובה מושב אישית בשבילי האופנוע מתאים אך מספר חברים שרצו להתחדש בסוזוקי GSX S 1000 וויתרו בגלל גובה המושב בעיה שקיימת ברוב האופנועים יודע אני זאת אך מדוע לא לנסות להתאים האופנועים גם לאותם רוכבים או רוכבות נמוכי קומה שגם רוצים להנות מרכיבה על אופנוע מבלי לעמוד על קצות האצבעות? האם באמת לא ניתן לפתור בעיה זו?
אינני יודע האם בי הבעיה או שבאמת מערכת הבלימה מרגישה ולו קצת חלשה ולא מספיקה?
למעט בעיות מזעריות אלו המלצתי ובגדול לכול מי שעובר לשלב הבא מעל 500 אופנוע שיגרום לו חיוך, הנאה ויאפשר להם כניסה מתונה יחסית לעולם האופנועים הכבדים.


הוספת תגובה חדשה

שם:
 
כתובת דוא"ל:
 
נושא:
 
תוכן ההודעה:

לא מצליח לקרוא? שנה מספר.
* קוד אימות: - העתק קוד:
ניהול פורום | בחסות: יצירת פורום בחינם