שם הפורום: טיולי אופנועים
על הפורום:
שלום לכולם, לכול מי שרוצה לארגן טיול אופנועים מוזמן להציע.
חזרה לאתר         הודעה חדשה         חזרה לפורום
נושא סוזוקי GSR 750 לאחר שנה ו 23,000 ק"מ
מחבר עמי אלמוג

16/5/2018 12:30
סוזוקי GSR 750 תובנות לאחר 23,000 ק"מ ומעל שנה רכיבה מהנה ומלאה בחוויות.
דעתי לא השתנתה לאחר 11,000 ק"מ ושבעה חודשים שנוספו מכתיבתי הקודמת אבל ישנם כמה דברים שמומלץ וצריך לדעת ואולי אפילו לנסות לשפר.
מראות תפקידן לתת לנו הצצה לעולם שמאחורינו שהרבה פעמיים חשוב לא פחות ממה שנמצא מלפנינו, לצערי המראות יותר הראו את כתפי שהן ממש לא רחבות במיוחד מאשר את הנעשה מאחור, חיבור המראות מורכב מ 2 הברגות 1 הפוכה שכיוונן גרמה לי לתסכול ולבסוף פשוט לוותר בכלל על המראות המקוריות לטובת מראות צדדיות פשוטות שנתנו תצפית רחבה יותר על הנעשה מאחור (הלו סוזוקי האם כול כך קשה ליצור מראות פשוטות ויעילות? אשמח לייעץ)
הברגות, לצערי נוכחתי לגלות שההברגות בחלק מהחיבורים באופנוע עדינות במיוחד ולאחר פירוק חד פעמי והרכבת מכסה השרשרת נהרסה הברגה, לשמחתי החברה בארץ הצליחה לתקן וליצור הברגה חדשה, אך מדוע מתחילה ליצור הברגות עדינות כול כך?
גובה מושב אישית בשבילי האופנוע כמעט מתאים אך מספר חברים שרצו להתחדש בסוזוקי GSX S 1000 וויתרו בגלל גובה המושב בעיה שקיימת בהרבה אופנועים נקודה ידועה אך מדוע לא לנסות להתאים האופנועים גם לאותם רוכבים או רוכבות נמוכי קומה שגם הם רוצים ליהנות מרכיבה על אופנוע מבלי לעמוד על קצות האצבעות? האם באמת לא ניתן לפתור בעיה זו?
אינני יודע האם בי הבעיה או שבאמת מערכת הבלימה חלשים במקצת?
למעט נקודות אלו, המלצתי ובגדול לכול מי שעובר לשלב מעל 500, להיכנס למשקל הבינוני עם אופנוע מתון אך שיגרום לו ללא ספק חיוך והנאה מרובים.


הוספת תגובה חדשה

שם:
 
כתובת דוא"ל:
 
נושא:
 
תוכן ההודעה:

לא מצליח לקרוא? שנה מספר.
* קוד אימות: - העתק קוד:
ניהול פורום | בחסות: יצירת פורום בחינם